niedziela, 19 marca 2017

wtorek, 14 marca 2017

KOLEJNY NUMEREK

Dziś mam kolejną kartkę w kształcie cyfry, tym razem jest to 65. Kartka powstała na urodziny mojego teścia. Ilość kartek o kształtach alfanumerycznych rośnie dosłownie z dnia na dzień. Niebawem pokażę Wam... zaproszenia w kształcie cyfr :-) A póki co - moja sześćdziesiątka piątka :-)

Papiery: Lemoncraft, kwiaty: Marta PaNaKo
Pozdrawiam!

poniedziałek, 13 marca 2017

NA ŚWIĘCENIA LUB KOMUNIĘ

Witajcie. Dziś przychodzę do Was z propozycją kartek na święcenia kapłańskie. Ale pierwsza z nich może być równie dobrze kartką na pierwszą komunię, motyw kielicha i hostii pasuje przecież do obu tych okazji. 


Druga kartka jest dużo prostsza, a powstała na święcenia diakonatu. 


Po listę użytych przeze mnie produktów zapraszam do Agaterii :-)
Przypominam, że załoga Agaterii jest w tej chwili na urlopie, więc na realizację zamówień będziecie musieli poczekać do jej powrotu :-)
Pozdrawiam serdecznie!

środa, 8 marca 2017

KARTKI DLA MAŁGORZATKI

Niedawno moja młodsza córeczka obchodziła urodziny. Tradycyjnie przygotowałam dla niej więcej niż jedną kartkę :-) Gosia to artystyczna dusza - bardzo lubi fotografować. Jazda na rolkach również należy do jej ulubionych zajęć. Na jednej kartce znalazły się obie te pasje:


Nie mogło również zabraknąć tak często ostatnio robionych przeze mnie kartek: cyferki i literki:No i na koniec życzenia :-) Wszystkim Wam, Kobietki, małym i dużym, życzę byście były dla siebie dobre i byście miały odwagę w spełnianiu swoich marzeń :-)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...