wtorek, 28 lutego 2017

SCRAP FOR FOUR LALKOWY

W tej edycji Scrap For Four przywołujemy wiosnę! Jola przygotowała nam na naszą prośbę lalki do ubierania :-) Miałyśmy je umieścić na magnesowym tagu. Ja wykorzystałam okazję i przygotowałam sobie tag motywacyjny, który zawiśnie na tablicy magnetycznej w mojej pracowni. Tablica jeszcze nie jest zamontowana, ale tag już na niej mieszka ;-) Najpierw pokażę Wam efekty mojej pracy, a potem zestaw przygotowany przez Jolę oraz wytyczne.
A oto zestaw, z którym pracowałyśmy - prawdziwe bogactwo!


Jola napisała: "Zadaniem Scrap For Four będzie stworzenie tagowego magnesu na którym musi zamieszkać stempelkowa - ubrana przez nas (stosowne ubranka w załączeniu) - lala. Co trzeba na 100% wykorzystać? Wszystko! Heeheheheheh... Nie, no żartuję ;-);) Wykorzystać trzeba: lalę i ubranka (by ją ubrać), duży tag, który będzie główną bazą magnesu, choć jeden dołączony do zestawu papier, papierowe serce, choć jeden element z masy MS, choć jeden kwiatek (który trzeba sobie zrobić z dołączonych scrapków), choć jedną odbitkę stempelkowych listków, choć jeden brokatowy papierowy element. Reszta - wedle uznania. "

Lalę ubrałam w stonowaną bluzeczkę i kwiecistą spódnicę na koronkowej halce, dostała też atłasowy pasek. Z papieru wycięłam koronkowe paseczki, z serca powstały skrzydła mojej lali, a motyl z masy MS przysiadł sobie z boku. Kwiatki zrobiłam trzy i wykorzystałam do nich wszystkie scrapki. Również wszystkie stempelkowe listki zostały zużyte. Z brokatu dodałam ozdobne zawijasy oraz małego motyla.  Od siebie dorzuciłam jeszcze motywujące motto (stempel Agaterii), odbite na mniejszym tagu. Zatem zadanie wypełniłam, a efekt już cieszy moje oczy :-)


Koniecznie zobaczcie, co przygotowały dziewczyny: Jola, Marta i Monika :-)

2 komentarze:

Będzie mi miło, gdy zostawisz swoją opinię.
Dziękuję :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...