środa, 5 sierpnia 2015

PAPIER SPECJALNY W CENTRUM UWAGI. SPECIAL PAPER IN THE FOCUS.

Lato, lato, lato w pełni. Jeszcze w zeszłym tygodniu mogłam korzystać z uroków urlopu, między innymi z przywileju spania do późna... ;-) A propos "Sennych Poranków"... dzisiejsze moje inspiracje powstały głównie z tej kolekcji. Chłodne błękity są idealne na takie upały. Chciałabym Wam zwrócić uwagę na papier specjalny, wycięty w piękny, nawiasowy kształt. Co prawda jest on zaprojektowany do tworzenia LO, ale i w kartkach świetnie się sprawdzi i zamierzam to udowodnić.
Summer, summer, summer to the full. Not long ago (in fact last week!) I could enjoy my vacation, especially the privilege of sleeping more than usual... ;-) Speaking of "Dreamy Mornigs"... my today's inspirations are made mostly with this collection. Cool blues are ideal for hot weather. I'd like to draw your attention to the special sheet of paper, cut in the beautiful, bracket-shape way. To tell the truth it is designed for LO, but it's great also for making cards and I'm gonna prove it.


Oto dowód numer 1:

This is the proof number 1:
Tu dowód numer 2 - wykorzystałam w nim "tytułową" stronę kolekcji, co dało mi efekt patchworku:

Here's the proof number 2 - I used here the front page of the collection and it gave me the patchwork effect:I dowód nr 3:

And the proof number 3:


Mam nadzieję, że przekonałam Was, że czasem warto wyjść poza schemat ;-)

I hope I manage to convince you to think outside the box ;-)Pełna lista użytych przeze mnie materiałów na blogu Lemoncraft.
Full list of supplies I used is available on Lemoncraft's blog.


Pozdrawiam serdecznie!

Warm greetings!

1 komentarz:

Będzie mi miło, gdy zostawisz swoją opinię.
Dziękuję :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...