sobota, 4 lipca 2015

LETNIE TWORZENIE

Dziś zasypię Was kwiatowymi pracami, w których użyłam papierów z różnych kolekcji Magicznej Kartki, głównie tych najświeższych. Na początek ślubne zaproszenia w kolorach przywodzących na myśl śródziemnomorskie wakacje. Nie wiem jak Wam, ale mnie lazurowe niebo i soczyste pomarańcze kojarzą się z odpoczynkiem we Włoszech, Grecji, czy też Chorwacji. Te zaproszenia też mają w sobie coś z tego klimatu:
Druga praca to kartka w pudełku. Na kartce kwiaty w doniczce, a w środku serdeczne życzenia:
Trzeci projekt to "wash & go" czyli 2 w 1 - kartka z okazji ślubu oraz urodzin pana młodego:A na deser pokażę Wam kartkę, która powstała z papierów, które zaledwie wczoraj miały swoją oficjalną premierę podczas Dolnośląskich Letnich Spotkań Craftowych. Mówię o kolekcji "Jak Malowana". Mamy do wyboru dwie wersje: jasną i ciemną. W obu zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a ponieważ szczęśliwie od wczoraj mam je w swoich zasobach, toteż nie mogłam sobie odmówić przyjemności pocięcia tychże ;-) Skoncentrowałam się na przenikaniu się kolorów i tak oto powstała:


Szczegółowe informacje na temat użytych przeze mnie kolekcji znajdziecie na blogu Magicznej Kartki. Pozdrawiam upalnie :-)

1 komentarz:

Będzie mi miło, gdy zostawisz swoją opinię.
Dziękuję :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...