poniedziałek, 13 lipca 2015

GARŚĆ WAKACYJNYCH INSPIRACJI

Witajcie kochani! Ja się co prawda "urlopuję", ale nawet wtedy, gdy odpoczywam, mam ze sobą troszkę przydasiowych zabawek ;-) Mój dzisiejszy wpis będzie mieć klimat wakacyjny. Najnowsze kolekcje Magicznej Kartki, czyli "Jak Malowana" w obu wersjach, są idealne na letnie tworzenie. Mnie posłużyły do zrobienia dwóch ślubnych kartek. Pierwsza w soczystej czerwieni zachodzącego słońca:Druga w delikatnym fiolecie i pastelowej żółci:
Nieco morski klimat ma komplet na jubileusz kapłaństwa. Ale kotwica to również symbol wiary i zaufania, więc pasowała mi idealnie do tej okazji:Lato to czas podróżowania. Najczęściej podróżujemy samochodem, a do tego trzeba mieć prawo jazdy. Ja już nie wyobrażam sobie, że mogłabym funkcjonować bez tego uprawnienia, a niedawno miałam okazję stworzyć bony podarunkowe na lekcje nauki jazdy:Po wszelkie szczegóły dotyczące użytych przeze mnie materiałów zapraszam do Magicznej Kartki
I tym zmotoryzowanym akcentem żegnam się z Wami, życząc Wam cudownego wypoczynku, inspirujących podróży oraz znalezienia chwilki na relaks przy cięciu papierów :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, gdy zostawisz swoją opinię.
Dziękuję :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...